Aitame sul leida oma kõrgkooli õiged tudengid

Pakume kõrgkoolidele tasulist keskkonda tudengivarjutamise kohtumiste kokkuleppimiseks ja haldamiseks. Keskkond võimaldab korraldada tudengivarjutamist kiirelt ja lihtsalt. Pakkumise saamiseks kirjuta info@tudengivari.ee.

Logi sisse Loo konto

Miks liituda tudengivarju keskkonnaga?

Statistika kohtumistest ühes kohas

Keskkond annab ülevaate sinu kõrgkooli tudengite kohtumistest õpilastega. Samuti näed reaalajas kohtumiste statistikat ja tagasisidet, mis säästab kokkuvõtete tegemisele minevat aega ning teeb lihtsaks enim panustanud tudengite tunnustamise.

Oma tudengivarju veebileht

Keskkonnas saad luua oma kõrgkooli brändingu ja pakkumistega veebilehti, mida saad integreerida oma kodulehele või jagada lingina sotsiaalmeedia kanalites. See aitab sul oma tudengivarju võimalustega noorte seas silma paista.

Otsepakkumised õpilastele

Keskkond võimaldab sul saata otsepakkumisi meie andmebaasis olevatele  õpilastele. Näiteks, kui soovite mõnda eriala turundada, saate õpilasi selle keskkonna kaudu teavitada.

Tahaksid keskkonda ise uudistada? Loo konto ja tutvu keskkonnaga 10-päevasel prooviperioodil!

Loo konto

KOGEMUSLOOD Mida ütlevad tudengivarju keskkonna kasutajad?

Pillemari Lilleorg, TalTech vastuvõtu spetsialist

Pillemari Lilleorg, TalTech vastuvõtu spetsialist

Keskkond on paindlik ning võimaldab tudengitel jooksvalt aegu välja pakkuda, mille vahel saavad õpilased valida just neile sobivaima aja. Lisaks on meil ülikooli vaatest pidevalt ülevaade kõigi toimunud varjutamiste kohta ning saame vastavalt oma tööd korraldada nii sise- kui ka välisturunduses.

Teibi Torm, tudengivari.ee tegevjuht

Teibi Torm, tudengivari.ee tegevjuht

Tudengivari.ee sündis soovist aidata kõrgkoolidel leida üles õiged kandidaadid ja õpilastel teha teadlikke erialavalikuid.

Tundub põnev? Astu esimene samm ja võta meiega ühendust!

Link kopeeritud